Пн-Пт: 8:00-17:00

Незнімна опалубка для фундаменту

Незнімна опалубка представляє собою спеціальний вид будівельного блоку, який призначений для зведення основи фундаменту. Застосування цього елемента дозволяє обходитися без подальшого знімання модуля, що є однією з переваг методу.

Завод ТОВ ВУД виробляє незнімну опалубку трьох типорозмірів:

Розміри незнімної опалубки

Основна сфера використання - це будівництво монолітних стрічковий бетонних і залізобетонних фундаментів. А також спорудження занурених конструкцій типу підвалів, басейнів і підпірних стін.

Особливості та характеристики блоків незнімної опалубки

Якісна бетонна опалубка сірого кольору виготовлена ​​з граншлака, цементу і відсіву.

Така незнімна опалубка для фундаменту демонструє відмінні характеристики:

Незнімна опалубка від заводу ВУД має точні розміри. Це забезпечує рівне укладання і повну сумісність елементів. Крім того, поверхня має гарну адгезію до обробних матеріалів, що особливо актуально для опорних і підвальних стін.

Блоки незнімної опалубки: переваги застосування

Використання блокових модулів для спорудження фундаменту або підземних стін призводить до суттєвої економії коштів за рахунок зменшення вартості робіт і витрат на матеріали. Дерев'яний варіант тимчасової опалубки необхідно знімати, а дошки не підлягають подальшому використанню. Громіздка багаторазова металева система вимагає спеціальних навичок по установці і коштує дорого. Незнімна опалубка, ціна на яку знаходиться в діапазоні доступних, важить менше, монтується простіше і швидше, а також не потребує демонтажу.

Використання фундаментних блоків має такі переваги:

  1. Мінімум підготовчих робіт, без встановлення тимчасової, розбірної системи.
  2. Нескладний монтаж, що не вимагає спеціальної техніки. Точна геометрія модулів дозволяє проводити роботи з мінімальним набором інструментів і витратних матеріалів.
  3. Прискорений процес монтажу. Незнімні блоки виконують відразу кілька функцій. Як і класична опалубка, вони утримують розчин до застигання, одночасно стаючи частиною фундаменту, що сприяє економії бетонують суміші.
  4. Стійкість конструкції до зміщення грунту.

Компанія ТОВ ВУД пропонує купити незнімну опалубку в необхідній кількості за оптимальною ціною. З нашими виробами Ваш будинок стане справжньою фортецею.


Короткий огляд асортименту і варіанти укладання незнімної опалубки


Орієнтовна ціна доставки по Дніпру

Тип транспорту
Max вага
Ціна по місту
Самовивіз
Не обмежений
Безкоштовно
Мерседес Спринтер
1,450 т
1100 грн
Кран-маніпулятор 5т
5 т
3000 грн
Кран-маніпулятор 10т
10 т3700 грн
Кран-маніпулятор 15т
15 т4500 грн

Самовивіз можливий будь-яким Вашим транспортом. Погрузка по попередньо узгодженому часу.

Важливо!!! Продукція поставляєтсья на дерев'яних піддонах. Вартість піддонів 160 грн. Обратно піддони приймаємо за тією ж вартістю.

Переваги нашого заводу

14 лет на рынке Украины

14 років на ринку України

Власне виробництво

Вся продукція сертифікована

Гарантія якості 5 років