Пн-Пт: 8:00-17:00

Бетонні вироби

Виберіть підкатегорію

Блок стіновий 190 М50
390 х 190 х 188 мм

від 31.50 грн.

Детальніше
Блок стіновий 190 М100
390 х 190 х 188 мм

від 40.00 грн.

Детальніше
Блок простінковий
390 х 90 х 188 мм

від 21.00 грн.

Детальніше
Блок повнотілий
390 х 190 х 188 мм

від 54.00 грн.

Детальніше
Блоки опалубки 500х275х200
500 х 275 х 200 мм

від 72.00 грн.

Детальніше

Історія створення і використання перших блоків

За неперевіреними даними вперше бетонні блоки були використані в США в якості замінника каменю або дерева на будівництві будинків. Найбільш ранній відомий приклад - будинок, побудований в цій країні виключно з бетонних блоків, був в 1837 році на Стейтен-Айленді, Нью-Йорк.
Найперша з офіційно зафіксованих будівель, побудована із бетонних блоків, - Ермітажний гараж (1910 р.). Ермітажний гараж - будівля діючого гаража, розташована на території Державного Ермітажу (Санкт-Петербург), побудована за проектом архітектора Миколи Крамського для імператора Миколи II в 1911 р. 
Перший бетонний блок був розроблений в 1890 році Хармон С. Палмер в Сполучених Штатах. Після 10 років експериментів Палмер запатентував дизайн в 1900 році. Блоки Палмера були 8 дюймів (20,3 см) на 10 дюймів (25,4 см) до 30 в (76,2 см), і вони були такими важкими, що вимагали для укладання використання невеликого крана. До 1905 р. близько 1500 компаній виробляли бетонні блоки в Сполучених Штатах. На цих ранніх виробництвах блоки зазвичай знімали вручну, а середня продуктивність становила близько 10 блоків на людину за годину. Слід зазначити, що йдеться швидше за все про повнотілі блоки, тобто про блоки без пустот (згадаймо кран – прим. авт.), а значить це швидше аналог сучасних бетонних блоків для фундаменту.
Будинки, побудовані з бетонних блоків, як показав досвід, дають можливість творчого використання недорогих матеріалів. Цей новий тип конструкції став популярним видом будівництва житла з 1900-х по 1920-і роки. У той час будинки такої конструкції часто згадуються як «сучасні». Хоча багато будинків використовували бетонні блоки як остаточну структуру зовнішньої поверхні стіни, так само використовувалася штукатурка або інші покриття на блочну структуру. Сотні тисяч цих будинків були побудовані тому, що необхідної сировини для виробництва бетонних блоків було в надлишку, такої як пісок і гравій. Бетонні блоки були зроблені як імітація кам'яних текстур: природний камінь, граніт або з рустом. Спочатку блоки розглядалися як експериментальний матеріал для будівництва будинків. Будинки, побудовані з бетонних блоків, були оголошені в каталогах багатьох виробників цементу як «вогнетривкі, що не піддаються впливу паразитів і є надійним захистом від будь-якої негоди», а також недорога заміна дерев'яних конструкцій на тлі подорожчання сировини. Багато інших типів будинків, таких як гаражі , поштові відділення, сараї, різні виробничі приміщення були побудовані і продовжують будуватися сьогодні за допомогою цього методу будівництва через ці якості.
Виробництво блоків
Виробництво блоків складається із чотирьох основних процесів: змішування, формування, пропарка і розпалублення. Деякі заводи виробляють лише бетонні блоки, в той час як інші можуть виробляти широкий спектр збірних залізобетонних виробів, у тому числі блоків, пласких дорожніх каменів, а також декоративні вироби для озеленення, газонів та ін. Сучасні лінії здатні виробляти 2000 або більше блоків за годину.

Змішування
Основна складова для виготовлення блоків (шлак, гранітний відсів і т. ін.) зберігаються у спеціальних складах і передаються до бункеру заводу в міру необхідності. Цемент зберігається у великих вертикальних силосах (цементних бочках), щоб захистити його від вологи, уникнути так званого «злежування».
Коли виробничий цикл починається, необхідна кількість основної складової та цементу подається в дозатор, де відмірюється належна кількість кожного матеріалу.
Сухі матеріали потрапляють до стаціонарного змішувача (бетономішалки), де вони змішуються протягом декількох хвилин.
Потім до сухої суміші додається невелика кількість води. Присадки хімічних речовин і фарбувальні пігменти, якщо вони необхідні, також можуть бути додані до суміші. Вміст змішувача потім змішується протягом трьох-шести хвилин. Підсумком даного процесу є отримання напівсухої суміші.
Формовка

Після приготування напівсуха бетонна суміш передається по похилому конвеєру до бункеру пресу. Цикл змішування починається знову для наступного вивантаження.

З бункеру пресу бетон передається до форми. Форма складається з матриці, яка містить перегородки, які визначають зовнішню і внутрішню форму блоку.

Коли форми заповнені, бетон ущільнюється під вагою верхньої частини - пуансона, що входить вертикально до порожнини форми. Це ущільнення досягається за допомогою тиску гідравлічних циліндрів через пуансон на бетонну суміш. Формувальна лінія також використовує короткі спалахи механічної вібрації для ущільнення виробів. Ущільнені блоки зсуваються вниз з форми на плоских палетах з дерева або сталі. Палети з блоками виштовхуються з машини і збираються в касети.

Пропарка
Касети з блоками передаються до пропарювальної камери. Кожна касета може мати від тридцяти до сотні блоків.

Пропарювальна камера - це закрите приміщення, здатне вмістити декілька десятків касет з блоками одночасно. Далі до камери подається пара при низькому тиску, блоки перебувають у камері від 12 до 18 годин при температурі, що поступово збільшується, щоб дозволити їм затвердіти (відбувається процес первинного схоплювання цементу - прим. Авт.). Коли температура затвердіння досягнута, пар відключається, і блоки вистоюються в теплому і вологому середовищі. Після обробки парою блоки сушать, зменшуючи вологість повітря, можливе подальше підвищення температури в камері.

Розпалубка
Касети з блоками подаються на лінію розпалубки. Блоки знімаються з палет, які подаються назад до формувальної машини, щоб отримати новий набір відформованих блоків.
Блоки проходять через лінію розпалубки, яка складає їх на піддони, що переміщуються за межами цеху за допомогою вилочного навантажувача і поміщаються до складу готової продукції.
Якщо блоки повинні бути зроблені з лицьовим колотим (декоративним) боком, вони спочатку формуються у вигляді двох блоків, з'єднаних разом. Після того як ці подвійні блоки пропарені, вони проходять через спеціальний прес для їх розколу, в якому шляхом вертикальної подачі леза відбувається розкол цього блоку навпіл, в результаті виходить блок з одним декоративним боком.
Застосування блоків і перспективи використання
На сьогодні блоки, вироблені шляхом вібропресування (віброформування), знайшли широке застосування в сучасному будівництві. Головним плюсом бетонних блоків є висока теплоізоляція і звукоізоляція, завдяки яким цей матеріал чудово підходить для зведення зовнішніх стін. І нехай це не найбільш теплоакумулюючий матеріал з усіх представлених на сучасному будівельному ринку, його низька собівартість і швидкі темпи зведення конструкцій роблять цей матеріал ще більш привабливим для багатьох людей. Важливо й те, що даний матеріал є абсолютно негорючим. Підвищена гігроскопічність легко компенсується шляхом використання облицювальної цегли, яка також може надати необхідну естетичність будівлям. Крім того, якщо несуча роль покладена на залізобетонний каркас, то бетонні блоки можуть використовуватися в стінних конструкціях висотного будівництва.
Бутенні блоки були і є одним з найбільш затребуваних матеріалів для зведення опорних конструкцій у будівництві. Характерна для них міцність, а так само хороші теплоізоляційні властивості дають можливість будувати швидко і порівняно легко. Будувати з них може як професіонал, так і недосвідчений муляр. Останнім часом блоки з бетону, стали популярні як матеріал для зведення огорож (парканів), оздоблення фасадів будівель, ландшафтного дизайну, будівництва підсобних приміщень (альтанки, лазні і т. ін. ).
Одночасно з блоками на ринок будівельних матеріалів вийшли різні фасадні системи, також вироблені шляхом вібропресування (віброформування). У даному випадку спектр їх застосування ще ширше, і в майбутньому вони можуть потіснити з ринку інші матеріали, такі, наприклад, як фасадний камінь.

Простий блок бетонний продовжує розвиватися як архітектурний елемент і підштовхує виробників до розробки нових форм і розмірів, у результаті це призводить до появи нових блоків і матеріалів для будівництва. Ці нові блоки обіцяють зробити будівництво швидшим і дешевшим, а також призводять до нових конструктивних рішень, які є більш міцними і з більш низькою теплопровідністю.
Купити бетонні блоки за прийнятною ціною Ви можете, звернувшись до наших консультантів за вказаними на сайті контактам. ТОВ «ВУД» (VUD, LLC) гарантує високу якість виробленого продукту.

У статті використані матеріали ресурсів wikipedia.org, allbeton.ru

Переваги нашого заводу

14 лет на рынке Украины

14 років на ринку України

Власне виробництво

Вся продукція сертифікована

Гарантія якості 5 років

Орієнтовна ціна доставки по Дніпру

Тип транспорту
Max вага
Ціна по місту
Самовивіз
Не обмежений
Безкоштовно
Мерседес Спринтер
1,450 т
1100 грн
Кран-маніпулятор 5т
5 т
3000 грн
Кран-маніпулятор 10т
10 т3700 грн
Кран-маніпулятор 15т
15 т4500 грн

Самовивіз можливий будь-яким Вашим транспортом. Погрузка по попередньо узгодженому часу.

Важливо!!! Продукція поставляєтсья на дерев'яних піддонах. Вартість піддонів 160 грн. Обратно піддони приймаємо за тією ж вартістю.