Пн-Пт: 8:00-17:00

Заборні блоки

Виберіть підкатегорію


Блок гладкий 140
390 х 140 х 188 мм

від 44.00 грн.

Детальніше
Блок парканний колотий 120
250 х 120 х 140 мм

від 20.50 грн.

Детальніше
Блок на забор гладкий 120
250 х 120 х 140 мм

від 15.50 грн.

Детальніше
Блоки для стовпів
300 х 300 х 190 мм

від 90.00 грн.

Детальніше
Кришка колони 335x335
335 х 335 х 35 мм

від 90.00 грн.

Детальніше
Кришка колони 440x335
440 х 335 х 45 мм

від 111.00 грн.

Детальніше
Кришка на паркан
400 х 180 х 35 мм

від 59.00 грн.

Детальніше
Заборні блоки (або парканні блоки) - міцний і довговічний будівельний матеріал для спорудження огорож будь-якої висоти. Такий паркан має гарний зовнішній вигляд, захистить територію від «небажаних гостей», приховає Ваше майно від сторонніх очей і прослужить десятки років.
Заборные блоки


Основні типи і розміри блоків на забор

За типом лицьової поверхні заборні блоки діляться на два типи:
• Рвані. Рвані блоки на забор, або як їх ще називають «декоративні блоки», на одній лицьовій частині мають фактурну поверхню, що надає огорожі неповторний зовнішній вигляд.
• Гладкі. На гладких заборних блоках фактурний малюнок відсутній.
Ми виробляємо заборні блоки трьох типорозмірів:
250 х 120 х 140 мм;
390 х 140 х 188 мм;
390 х 120 х 188 мм.
 

Розміри заборних блоків

Технологія виготовлення декоративних блоків для забора

На нашому заводі парканні блоки виготовляються методом вібропресування. До складу входить цемент, граншлак, відсів і пігмент. Для надання виробам стійкості до механічних пошкоджень використовується портландцемент важких марок М-500 або М-600. Пігмент додається в суміш, надає виробам насичений і яскравий колір, який зберігається протягом усього терміну служби. Технологічний процес складається з 4-х етапів:
1. Змішування. На першому етапі виробництва виконується ретельне змішування всіх сухих компонентів. Потім в суміш додається трохи води для отримання однорідної в'язкої консистенції. Всі матеріали зберігаються при строгому дотриманні показників вологості і температури в приміщенні.
2. Формування. На етапі формування суміш конвеєрним способом закладається у форми з матрицями необхідних геометричних форм. За допомогою давлячого пуансона при механічній вібрації суміш утрамбовується до необхідної міцності.
3. Затвердіння. Отримані заборні блоки подаються в спеціальну камеру з низьким тиском, де виконується пропарювання з поступовим збільшенням температури. Вироби залишаються в формі до повного затвердіння.

4. Розпалублення. На завершальному етапі продукція знімається з палет, укладається на піддони і подається на склад готової продукції. Отримані заборні блоки відрізняються високою міцністю, морозостійкістю і стійкістю до перепадів температур. При правильному укладанні паркан з бетонних блоків прослужить багато років.

Заборні блоки та їх переваги

Крім естетичного і презентабельного зовнішнього вигляду рвані блоки на забор мають безліч інших переваг:
• Універсальність використання. Блоки заборні можуть застосовуватися не тільки для будівництва парканів - вони відмінно підійдуть для облицювання фасадів будівель, оздоблення цоколя, зведення перегородок.
• Міцність. Такий паркан відмінно витримує великовагові конструкції: огороджувальні секції, ворота, хвіртки. Він не буде руйнуватися від перепаду температур, не боїться морозів, що дуже важливо в умовах українського клімату.
• Довговічність. Огорожа з рваних блоків на забор при правильному укладанні прослужить не менше 50 років.
• Різноманіття кольорів і фактур. Величезний вибір фактур і кольорної гами дозволить втілити найнеймовірніші архітектурні рішення. З використанням даного будівельного матеріалу можна створювати різні візерунки, кольорові і фактурні комбінації. Варіанти укладання парканних блоків
• Невисока вартість. У порівнянні з декоративною цеглою рвані блоки на забор мають меншу собівартість, при цьому за експлуатаційними характеристиками абсолютно не поступаються. Один декоративний блок здатний замінити 6-7 облицювальних цеглин.
• Простота і оперативність зведення. У порівнянні з цегляною блокова кладка виконується швидше і простіше, що знижує вартість робіт. Крім того, паркан з рваних блоків вимагає менше розчину. Наявність пустот в декоративному паркані спрощує прокладку комунікацій.

Як вибрати рвані блоки на забор?

При виборі будівельного матеріалу необхідно враховувати, що від його якості буде безпосередньо залежати міцність будови. Купуючи заборні блоки за ціною нижче середньоринкової, варто задуматися про те, на яких процесах або матеріалах міг заощадити виробник. Адже це може свідчити про кустарне виробництві з недотриманням технологічних вимог. Такі вироби з часом почнуть обсипатися, що спричинить за собою додаткові витрати на ремонт або повторне зведення.
Купити заборні блоки в Дніпрі безпосередньо від виробника можна на заводі ТОВ ВУД. Для замовлення матеріалу зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Наша продукція відрізняється високою якістю і надійністю, що підтверджується сертифікатами якості та протоколами випробувань.

Переваги нашого заводу

14 лет на рынке Украины

14 років на ринку України

Власне виробництво

Вся продукція сертифікована

Гарантія якості 5 років

Орієнтовна ціна доставки по Дніпру

Тип транспорту
Max вага
Ціна по місту
Самовивіз
Не обмежений
Безкоштовно
Мерседес Спринтер
1,450 т
1100 грн
Кран-маніпулятор 5т
5 т
3000 грн
Кран-маніпулятор 10т
10 т3700 грн
Кран-маніпулятор 15т
15 т4500 грн

Самовивіз можливий будь-яким Вашим транспортом. Погрузка по попередньо узгодженому часу.

Важливо!!! Продукція поставляєтсья на дерев'яних піддонах. Вартість піддонів 160 грн. Обратно піддони приймаємо за тією ж вартістю.