Пн-Пт: 8:00-17:00

Блоки будівельні

Блок стіновий 190 М50
390 х 190 х 188 мм

від 31.50 грн.

Детальніше
Блок стіновий 190 М100
390 х 190 х 188 мм

від 40.00 грн.

Детальніше
Блок гладкий 140
390 х 140 х 188 мм

від 43.00 грн.

Детальніше
Блок простінковий
390 х 90 х 188 мм

від 21.00 грн.

Детальніше
Блок повнотілий
390 х 190 х 188 мм

від 54.00 грн.

Детальніше
Блок на забор гладкий 120
250 х 120 х 140 мм

від 15.00 грн.

Детальніше
Блоки опалубки 500х275х200
500 х 275 х 200 мм

від 72.00 грн.

Детальніше

Будівельні блоки: види і технічні характеристики

Основа будь-якого будівельного блоку - бетон. Іноді тільки він один, частіше - в комбінації з іншими матеріалами. Класичний залізобетонний блок виготовляється з цементу та гравію і армується металом для підвищення міцності конструкції. Будматеріал виходить важкий (мінімальна вага одного блоку дорівнює 15 кг), тому застосовується в основному для укладання фундаменту і зовнішніх стін в багатоповерхових будинках.

При будівництві індивідуального житла, дачного будиночка, котеджу, зведенні стін для внутрішнього планування приміщень застосовують блоки з так званих легких бетонів, чия об'ємна маса не перевищує 1800-2000 кг / м3. 

Види будівельних блоків

Можна виділити наступні види сучасних бетонних блоків:

  1. Газосилікатні блоки складаються з суміші цементу, вапна і алюмінію, затверділої під тиском вище атмосферного. Матеріал має пористу структуру, зручний в експлуатації, легко обробляється і ріжеться вручну, білі стіни з нього годі й штукатурити. Як правило, штучне виріб має стандартний розмір - 60х20х25 см.
  2. Пінобетонні блоки роблять з піску, цементу, води і піноутворювача (газобетон). Розчин збивають і заливають у форми, стандартних розмірів 20х30х60 см. Матеріал легкий, добре тримає тепло і звук. Зручний при зведенні внутрішніх, що не несуть стін.
  3. Керамзитові блоки. Матеріал з наповнювачем з гранул пінистої обпаленої глини, виготовляється шляхом пресування. Можливі варіації: полімерні утеплювачі і облицювання (не вимагає додаткових обробки і утеплення), імітація цегли, плитки або навіть натурального каменю.
  4. Арболітові блоки. На 90% складаються з дерев'яної тріски, скріпленої цементом, а часто і гашеним вапном з сульфатом алюмінію. Будинок зі стінами з арболіта - майже дерев'яний будинок: сухий і теплий, але при цьому матеріал не горючий і не схильний до гниття, хоча активно поглинає вологу. Близькі за складом до них опілкобетонниє блоки.
  5. Керамічні блоки (або поризована цегла). Фактично є цеглою, але в глину домішуються дерев'яну тирсу, які в ході термічної обробки вигоряють, утворюючи своєрідні пори в структурі матеріалу. Розмір стандартного керамоблока становить 38х24,8х23,8 см. Міцні і добре тримають тепло, але поглинають багато вологи і мають досить крихкою структурою, тому штробить їх не рекомендується, використовувати ударний режим під час свердління теж не можна.
  6. Полімерні блоки складаються з бетонної основи і полістиролу, що робить матеріал міцним і добре тримає тепло. Але полімерний блок має схильність при великому навантаженні на несучу конструкцію сідати. Тому краще його застосовувати для зведення перегородок або утеплення, але не основних стін.
  7. Шлакобетонні блоки створюються в спеціальних пресувальних машинах на базі шлакових металургійних і зольних відходів, дрібної щебінки. Про шкоду для здоров'я таких блоків - міф. В СРСР з шлаколужних бетонів успішно будували багатоповерхові будинки. В Європі досі виробляють його десятки мільйонів тонн на рік. Такий бетон і блоки з нього в рази дешевше.

Критерії вибору будівельних блоків

Цілі може бути три:

  1. конструкційна,
  2. конструкційно-теплоізоляційний,
  3. теплоізоляційна.

Простіше кажучи, потрібно просто щось побудувати, утеплити або те й інше разом.

Перший критерій - міцність матеріалу, тобто здатність витримувати певні фізичні навантаження.

Для того щоб вибрати відповідний блок, потрібно дивитися на марку. Так марка керамзиту М - 50-150. Значить, матеріал витримує навантаження від 50 до 150 кг на квадратний сантиметр, це дуже висока міцність.

Наприклад, піноблок маркується показником 0,25-12,5, а значить, зводити з нього несучі стіни буде помилково. В інтернеті можна знайти зведені таблиці прочностей будівельних блоків і зробити необхідні для конкретних потреб розрахунки.

Другий критерій - морозостійкість

Варто звернути увагу на морозостійкість матеріалу: будь-який будівельний блок здатний витримати обмежена кількість циклів повної заморозки і відтавання, після чого він почне руйнуватися. Навіть у високих широтах стіни повністю не промерзають, тому показник є умовним. Рівень морозостійкості (Мрз) 35 (стільки повних заморозок витримає) є достатнім, більшість легкобетонних блоків його досягають. Для керамічних моделей показник становить 50.

Здатність матеріалу вбирати вологу

Бетон тут поступається цеглі, тому стіни з будь-якого виду блоків потребують у зовнішній обробці фасадів (облицювання, штукатурка, сайдинг і т.д.). Тому процедуру обробки не варто відкладати на рік, до початку нового дачного сезону.

Чи потрібно враховувати усадку будинку або котеджу з будівельних блоків?

Тут багато що залежить від фундаменту: для зведення малоповерхових будівель з будівельних блоків зазвичай викладається стрічковий монолітний фундамент, порівняно бюджетний і досить міцний. Матеріал теж грає свою роль: газобетон і пінобетон найбільш схильні до усадки, тоді як керамзитобетон, кераміка і арболит з цим викликом справляються успішно. У будь-якому випадку необхідно дотримуватися технологію кладки, зокрема, не забувати про її армування спеціальної металевою сіткою або альтернативним матеріалом (пластиком, наприклад) по всьому периметру стін. Дана процедура стане чимось на зразок стяжки і запобіжить появу тріщин на стінах.

Чим бетонні будівельні блоки краще дерева і цегли?

Будувати з бетонних блоків будь-якого типу набагато швидше, ніж із цегли, навіть з урахуванням витраченого часу на армування. Деякі умільці справляються своїми силами, не вдаючись до допомоги будівельних бригад. Набагато простіше розрахувати необхідну кількість блоків (до речі, для цього є зручні онлайн калькулятори), ніж обсяги цегли або витрата дерева.

Але після зведення стін неминуче постане питання їх обробки, і тут знову можливі варіанти. Так, наприклад, для газоблоків і піноблоків необхідно передбачити деякий вентиляційний простір, оскільки вони добре вбирають вологу.

Керамзит і кераміка добре поєднуються з цегляними фасадами і штукатуркою. Активно практикується сайдинг, вагонка, фасади з утеплювачем і так далі. Тут вже все впирається у ваші смаки і бюджет. Саме зведення «скелета» будівлі з блоків мало того, що швидше, але ще і обійдеться дешевше будівництва з цегли.

При дотриманні нехитрих правил (фундамент з мінімальною усадкою, обробка, що не допускає скупчення вологи) будинок зі штучного каменю простоїть 100 років.

Переваги нашого заводу

14 лет на рынке Украины

14 років на ринку України

Власне виробництво

Вся продукція сертифікована

Гарантія якості 5 років

Орієнтовна ціна доставки по Дніпру

Тип транспорту
Max вага
Ціна по місту
Самовивіз
Не обмежений
Безкоштовно
Мерседес Спринтер
1,450 т
1100 грн
Кран-маніпулятор 5т
5 т
3000 грн
Кран-маніпулятор 10т
10 т3700 грн
Кран-маніпулятор 15т
15 т4500 грн

Самовивіз можливий будь-яким Вашим транспортом. Погрузка по попередньо узгодженому часу.

Важливо!!! Продукція поставляєтсья на дерев'яних піддонах. Вартість піддонів 160 грн. Обратно піддони приймаємо за тією ж вартістю.