Пн-Пт: 8:00-17:00

Плитка на вулицю ціна виробника в Дніпрі

Плитка на вулицю ціна виробника в Дніпрі

Плитка вулична – незамінний будматеріал для облаштування території. Основні вимоги, що пред'являються до цього виробу – безпека, естетичність, довговічність. Виготовлена з якісних матеріалів, вона повинна витримувати:

● перепади температур;

● інтенсивну експлуатацію;

● вплив агресивних чинників;

● УФ-випромінювання, опади.

А також – легко чиститися, бути невимогливою у догляді і не створювати умов для отримання травм. Плитка вулична від компанії ВУД відповідає всім цим вимогам. Але, при виборі оптимального варіанту для конкретної території, варто врахувати і інші нюанси.

Особливості вибору плитки для вулиці

Підлоговий матеріал для вулиці повинен володіти необхідним набором якостей, що дозволяють використовувати його на відкритому повітрі. Найбільш важливими характеристиками є:

● мінімальне вологовбирання, що забезпечує морозостійкість;

● зносостійкість, стійкість до дрібних пошкоджень, подряпин;

● високий коефіцієнт тертя (антиковзання).

Для облагороджування вуличного простору не пыдходить полірована плитка. Вона недостатньо шорстка для безпечного ходіння. А її гладка поверхня швидко буде зіпсована піском і дрібним жорстким сміттям. Пориста буде занадто добре вбирати вологу і не «переживе» низьких температур.

Крім основних вимог, плитка на вулицю повинна відповідати своєму призначенню і за іншими критеріями.

1. Зовнішній вигляд. Наприклад, «зелена кімната» (відкрита тераса) служить продовженням будинку. У цьому випадку вулична плитка повинна збігатися по дизайнерському рішенню з покриттям внутрішніх приміщень.

2. Достатня міцність. Під'їзна дорога, парковка відчувають серйозні навантаження. Тут доречні міцні вироби, товщиною не менше 60 мм (наприклад, «Старе місто 60»), а для важких позашляховиків - 80 мм ("Цеглинка" або «Кістка»).

3. Стійкість до стирання. Актуально для місць з інтенсивним рухом - ганок, ступені, майданчик для барбекю.

Також варто віддаватити перевагу підлоговому матеріалу з натуральних, екологічних компонентів зі стійким до вигорання кольором. Для цього потрібно ретельно вивчити маркування або просто плитку вуличну купити у виробника з позитивною репутацією. Такої, як компанія ВУД, що спеціалізується на виготовленні подібної продукції близько 15 років.

Плитка вулична: основні характеристики

Вирішивши придбати такий матеріал для оформлення прибудинкової ділянки, ландшафтного дизайну, майданчиків в парку, інших пішохідних і змішаних зон, потрібно знати, які значення основних параметрів допускають застосування плитки для підлоги на вулиці. Наприклад, для вібропресування виробів актуальні такі усереднені показники:

● вологопоглинання не більше 5%;

● морозостійкість не менше F200 (200 циклів);

● міцність на стиск 400 кг / кв. см;

● на вигин (злам) 50 кг / кв. см;

● стираність 0,55 г / кв. см.

Крім цього, має значення відхилення від норми геометричних розмірів. Істотна різниця приведе до збільшення відходів і трудовитрат при підгонці і подорожчання робіт з укладання.

Плитка на вулицю ціна на яку у виробника ТОВ ВУД доступна, проходить спеціальні випробування на відповідність стандартам. Кольорова гамма дозволяє підібрати бажаний відтінок, а різноманітність моделей - втілити будь-яке дизайнерське рішення. Тому вибір матеріалів з асортименту заводу ООО ВУД - оптимальний варіант для естетичного облаштування вуличної території на довгий термін.