Пн-Пт: 8:00-17:00

Бордюр дорожний

  • 275.00 грн/шт

  • Розміри: 1000 х 300 х 150 мм

  • Вага: 98 кг


  • Ціна бордюру за 1 шт
    Сірий 275 грн
Бордюр - практичне рішення для доріг
Бордюр дорожний - це необхідна складова будівництва доріг різного ступеня значимості. Це не тільки обмежувач дорожнього полотна або фіксатор мощених зон. Міцний якісний дорожній бордюр є одним з гарантів безпеки руху. Тому при покупці цього елемента буде розумним зупинити вибір на продукції компанії ТОВ «ВУД», яка вже понад 15 років успішно працює в сфері виробництва виробів з бетону. Довговічний і надійний бетонний борт прекрасно зарекомендував себе при облаштуванні автомобільних доріг і проїздів. Стандартні розміри роблять його універсальним, а тому найбільш популярною моделлю для будівництва доріг.

Бордюр дорожний виробництва ТОВ «ВУД»: перевірено часом
Як правило, борт дорожний використовується на стику проїжджої та пішохідної частини. Він візуально або фізично обмежує зону наїзду автомобілів. Одночасно виконується гідротехнічна функція - відведення потоків води і захист від розмивання самого полотна і підстилаючого шару. Іноді на дорожній бордюр покладається роль ступені або упору для вищого рівня. Бетонні бордюрні вироби відмінно справляються із завданням зміцнення паркувальних і заправних зон, а також під'їздів до них. Виготовлений з високоякісної бетонної суміші, бордюр не поступається за експлуатаційними характеристиками аналогічними виробам з натурального каменю, вигідно відрізняючись за ціною. Особливо при замовленні безпосередньо у виробника. Компанія ТОВ «ВУД» пропонує своїм старим і новим клієнтам якісні бетонні вироби для облаштування доріг. Такий борт дорожній володіє незаперечними перевагами:
  • при виготовленні використані екологічно чистих матеріалів;
  • проста установка, без складних підготовчих робіт;
  • хороший запас міцності, тривалий термін експлуатації;
  • невибагливі в обслуговуванні.
Крім цього, точно витримані форми і розміри дозволяють при необхідності легко замінити дорожний бордюр, не зіпсувавши загального ряду. Продукція оптимальна для всіх кліматичних зон України, не боїться температурних перепадів, заморозків, вологості, досить стійка до агресивних середовищ. Дорожній бетонний борт від ТОВ «ВУД» може бути використаний як для будівництва міжміських трас, так і міських доріг або облаштування прибудинкових територій.
Ціна бордюру за 1 шт
Сірий 275 грн
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

51
21
31
11
41
61
71